Koszty i czas dostawy

Zamówienia wysyłane są przesyłkami/paczkami rejestrowanymi - wtedy każdy klient będzie mógł śledzić swoją przesyłkę.


Jeśli chcą mieć Państwo pewność o szybkości realizacji zamówienia, proszę o przesłanie potwierdzenia dokonania przelewu na maila info@mundogalgo.com.  

CZAS DOSTAWY:

EKONOMICZNA – przesyłka zostanie nadana tego dnia, którego zostanie potwierdzona opłata za zamówienie do godziny 12 i dotyczy produktów dostępnych od ręki (w przeciwnym razie należy uwzględnić liczbę dni na realizację). Przesyłka dotrze do klienta w ciągu 4 dni roboczych, najpóźniej w terminie 2 tygodnie. Dostawa gratis na terenie Polski przy zamówieniu od 100 zł.

PRIORYTETOWA - przesyłka zostanie nadana tego dnia, którego zostanie potwierdzona opłata za zamówienie do godziny 12 i dotyczy produktów dostępnych od ręki (w przeciwnym razie należy uwzględnić liczbę dni na realizację). Przesyłka dotrze do klienta w ciągu 2 dni. 

KURIER - przesyłka zostanie nadana tego dnia, którego zostanie potwierdzona opłata za zamówienie do godziny 12 i dotyczy produktów dostępnych od ręki (w przeciwnym razie należy uwzględnić liczbę dni na realizację). Termin dostawy jest zależny od wyboru firmy kurierskiej i wynosi max. 5 dni roboczych.

ZA POBRANIEM (KURIER) - koszty wysyłki są wyższe w związku z koniecznością opłacenia dodatkowej usługi związanej z przekazaniem nam przez Pocztę wpłaconych pieniędzy. Jedyną możliwością przesłania zamówienia za pobraniem jest wysłanie go kurierem (podobnie jak przesyłka KURIER). 

ODBIÓR W PUNKCIE - klient ma możliwość odbioru przesyłki m.i. w placówkach pocztowych, sklepach ŻABKA, na stacjach paliw Orlen czynnych w większości 24 h/7 dni w tygodniu, kioskach RUCH, paczkomatach, automatach pocztowych, marketach Biedronka, DPD Pickup. Przesyłki są bezpośrednio do rąk odbiorcy, po stwierdzeniu tożsamości i uzyskaniu pokwitowania odbioru. Gdy kurier doręczy przesyłkę w wybrane miejsce, klient zostanie powiadomiony SMS-em, że przesyłka już czeka na odbiór. Przesyłka zostanie nadana tego dnia, którego zostanie potwierdzona opłata za zamówienie do godziny 12 i dotyczy produktów dostępnych od ręki (w przeciwnym razie należy uwzględnić liczbę dni na realizację). Termin dostawy jest zależny od wyboru firmy kurierskiej i wynosi max. 5 dni roboczych.

KONDUKTORSKADziś nadanie - dziś odbiór! Transport przesyłki jest możliwy dzięki „PKP Intercity” na wyznaczonych odcinkach, w relacjach bezpośrednich (bez przeładunku na stacjach pośrednich), pociągami stosownie  oznaczonymi w rozkładzie jazdy (zgodnie z legendą). Klient składający zamówienie i wybierający opcję dostawy PRZESYŁKA KONDUKTORSKA jest zobowiązany do znalezienia bezpośredniego połączenia kolejowego ze stacji Poznań Główny, a następnie o poinformowanie i ustalenie terminu nadania przesyłki. Ustalenie terminu nadania musi uwzględnić dostępność zamawianego towaru! Więcej informacji na www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/3052/przesylki-konduktorskie.html.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia w Pracowni i sklepu stacjonarnego Mundo Galgo przy ul. Grottgera 3a/17 w Poznaniu. W tym celu prosi się o kontakt telefoniczny (tel. +48 506291032). Istnieje możliwość umówienia się na wizyte w sklepie w weekend lub w innych godzinach. Na miejscu sprzedajemy nasze produkty - od ręki są dostępne wszystkie te, które jednocześnie można zamówić przez stronę www.mundogalgo.com oraz inne, które czekają na "wstawienie je do sklepu". Jak najbardziej można przyjść z psem i pomierzyć na nim produkty lub zdjąć z niego miarę. W sklepie stacjonarnym istnieje możliwość płatności gotówką (także w walucie euro, dolar amerykański, korona czeska, funt brytyjski i in.) jak i za pomocą terminala płatniczego (po zbliżeniu, włożeniu lub przeciągnięciu karty płatniczej).

KOSZTY DOSTAWY

1. Koszty wysyłki na terenie Polski:

 • ekonomiczna – 14 zł (GRATIS na terenie Polski - powyżej 200 zł)
 • priorytetowa – 16 zł
 • kurier InPost - 18 zł
 • kurier DHL - 20 zł
 • kurier TNT Global Express - 25 zł
 • kurier UPS - 30 zł
 • kurier FedEx - 30 zł
 • kurier PDP - 20 zł
 • Kurier Poczty Polskiej Pocztex Expres 24 - 20 zł
 • Pocztex Expres 24 ODBIÓR W PUNKCIE - 20 zł
 • DPD Pickup - 20 zł
 • za pobraniem (kurier) – 25 zł
 • konduktorska - 40 zł
 • kurier nadany przez klienta - 0 zł

3. Koszt wysyłki zagranicznej ze względu na strefy:

 • strefa A – Europa łącznie z Cyprem, całą Rosją i Izraelem:
  - list polecony priorytetowy 35 zł
  - paczka zagraniczna 65 zł
  - EMS przesyłki kurierskie 180 zł
 • strefa B – Ameryka Północna, Afryka:
  - list polecony priorytetowy 45 zł
  - paczka zagraniczna 85 zł
  - EMS przesyłki kurierskie 210 zł
 • strefa C – Ameryka Południowa, Środkowa, Azja:
  - list polecony priorytetowy 50 zł
  - paczka zagraniczna 100 zł
  - EMS przesyłki kurierskie 260 zł
 • strefa D – Australia i Oceania:
  - list polecony priorytetowy 75 zł
  - paczka zagraniczna 155 zł
  - EMS przesyłki kurierskie 370 zł

Czas dostawy uzależniony jest od kraju dostawy. Klient zostanie poinformowany o przewidywanym terminie dostarczenia zamówienia. Średnio wynosi to:

 • strefa A – Europa łącznie z Cyprem, całą Rosją i Izraelem:
  - list polecony priorytetowy 4-6 dni roboczych
  - paczka zagraniczna 3-4 dni robocze
  - EMS przesyłki kurierskie 2-3 dni robocze
 • strefa B – Ameryka Północna, Afryka:
  - list polecony priorytetowy 7-14 dni roboczych
  - paczka zagraniczna 6-9 tygodni
  - EMS przesyłki kurierskie 7-9 dni roboczych
 • strefa C – Ameryka Południowa, Środkowa, Azja:
  - list polecony priorytetowy 7-14 dni roboczych
  - paczka zagraniczna 3-7 tygodni
  - EMS przesyłki kurierskie 7-9 dni roboczych
 • strefa D – Australia i Oceania:
  - list polecony priorytetowy 7-14 dni roboczych
  - paczka zagraniczna 6-9 tygodni
  - EMS przesyłki kurierskie 7-9 dni roboczych


Szybka wysyłka - produkty są wysyłane przez sklep w terminie 1 dnia roboczego*.


*dotyczy dostępnych produktów - od otrzymania zapłaty, wybór "za pobraniem" wysyłane są od razu